אודות

בתור פסיכולוג, אני פוגש נבדקים רבים לתפקידים שונים במשק.

פעמים רבות נתקלתי במועמדים מוכשרים בעלי התאמה לתפקיד המבוקש אליו הם מתמיינים. אולם, רבים מהם הגיעו לא מוכנים והתנהגו באופן שחיבל להם בסיכויי ההצלחה. כמובן שלא עשו זאת בכוונה; לרוב, הם הגיעו עם תפיסה מוטעית בנוגע לאופן בו יש להתנהג ביום המיון.

הפער התפיסתי בין הרצוי למצוי בקרב מועמדים הוא שדרבן אותי להקים את חברת BE READY. אם יש משהו שלמדתי לאורך השנים, הוא שניתן לצמצם את הפער הנ"ל באופן משמעותי. יחד, נשפר את סיכויי ההצלחה שלך!

גיא מדר

מייסד Be Ready

פסיכולוג תעשייתי, בעל תואר שני (M.S.C) מהטכניון, בעל ניסון רב במיון עובדים.

השכלה

בתחילת דרכי המקצועית סיימתי בהצטיינות תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה (BA). במהלך התואר הראשון הבנתי שאני נמשך מאוד לתחום הפסיכולוגיה החברתית (בעיקר לפן המעשי שלה), ולכן בחרתי להמשיך את לימודיי לתואר שני בפסיכולוגיה במגמה התעשייתית של הטכניון (MSc). לאחר סיום המסלול האקדמי, המשכתי את הכשרתי בצה"ל כפסיכולוג צבאי במילואים.

ניסיון מקצועי

תחילה עבדתי בחברת "ב.י.פ יישומים פסיכולוגים", שם צברתי את מרבית ניסיוני הפרקטי במיון עובדים למקומות עבודה. החברה ביצעה מיון עובדים לתפקידים מאוד מגוונים, הן בחברות פרטיות והן במשרדי ממשלה.

בשלב הבא בקריירה הוסמכתי כפסיכולוג צבאי במילואים וביצעתי פרויקטים מאוד מגוונים לצה"ל בתחום המיון ובתחום הייעוץ הארגוני. בהמשך, המשכתי לעבוד בחברת "אדם מילא" בתפקיד פסיכולוג ממיין. בשלב זה כבר צברתי ניסיון של אלפי ראיונות אישיים ומבחני מצב.

בשנים האחרונות הקמתי מערך מיון לבכירים (בפן המקצועי) בחברת השמה מובילה: ראיונות אישיים, מבחני מצב (דינמיקה קבוצתית), מבחנים פסיכוטכניים, מבחני אישיות, מבחני מנהיגות ומבחני יושרה. בשנת 2014 ייסדתי בגאווה את Be Ready – הכנת מועמדים למבחני מיון. בכך סגרתי מעגל פנימי אישי, ועברתי מצד המעסיק לצד שלך!

Be Ready מציעה את ההכנה מתאימה למכוני המיון הבאים: נציבות שירות המדינה, אדם מילא, קינן שפי, פילת, AKT, הדס, תיל, ב.י.פ ורבים נוספים.

חשוב לדעת – מכוני המיון השונים מתבססים על אותם כלים מדעיים "אמפיריים" המככבים בספרות המקצועית מזה עשרות שנים. זו הסיבה שתהליך המיון בחברות השונות הינו דומה מאוד: ראיון אישי, מבחני מצב (דינמיקה קבוצתית), מבחנים פסיכוטכניים (מבחני יכולות), מבחנים אישיותיים, מבחני אמינות ומבחני מנהיגות. כל נושאים הנ"ל נמצאים בערכת ההכנה של Be Ready. אנחנו מוכנים עבורך.

ממליצים

אילן רויטמן

עם גיא עברתי סדנא יומית הכוללת הכנה לראיון פרונטאלי, דינמיקה קבוצתית עם מועמדים נוספים, שיחה אישית, הכוונה מקצועית ומשוב בסיום הסדנא. אני ממליץ בחום על שירותיו של גיא לכל מועמד/ת לעבודה, גיא קשוב, הוא יד מכוונת, ומאחוריו שנות קריירה רבות וניסיון בהכוון תעסוקתי ובבניית ביטחון לקראת מהלך של חיפוש עבודה.

דלית חגי

עברתי עם גיא הכנה ליום מיונים שכללה הכנה לראיון אישי, דינאמיקה קבוצתית והכוונה מקצועית למבחנים. גיא הכין אותי עד הפרט הכי קטן ונתן לי הרבה ביטחון. ההכנה הייתה ממוקדת, ברורה ומתאימה לי אישית. אני לא מאמינה שהייתי מצליחה להגיע מוכנה ברמה הזו אילולא גיא.

הראל לוי

גיא נתן לי הנחיות נכונות, טיפים כיצד להתראיין ולעבור ראיונות עבודה, להתגבר על פחדיי ומשוכות רבות בדרך, הנחה אותי בשפת גוף בראיון, ועזר לבנות ביטחון, דבר שעזר לי מאד, ובתוך 3 חודשים מפגישתנו מצאתי את מקום עבודתי הבא.